Potřebujete najít odborné zdroje k zásadním otázkám fungování lidského těla? Nebo hledáte pomoc s úpravou vašich textů říznutých odbornými slovíčky a tajemnými zkratkami, nad nimiž vám zůstává rozum stát? Nestihli jste všechny přednášky a díky nervům z přípravy na zkoušky vám stoupá hladina kortizolu v krvi k výšinám nebeským?

Jsem tu (nejen) pro:

Vyberte sobě sami, co se vám hodí

  • rady a porady pro v oblasti vývoje imunity a pomoc při řešení zvídavých dotazů, které padají na vaši hlavu při práci v terénu (v terénu už nepomáhám, ale pomáhám těm, kteří pomáhají a chtějí se vzdělávat)
  • pomocná ruka pro studenty tonoucí v několikapísmenkových zkratkách, imunologických záludnostech a molekulárních zákeřnostech (taky jsem zažila pár vyučujících, kteří byli schopni ztratit při výkladu i sami sebe)
  • laskavé provedení základy biologie člověka a fungování jeho imunity pro laktační poradkyně a duly (nalijeme si čistých vědomostí okořeněných o špetku humoru a ždibec nadhledu)
  • korektura textů po stránce odborné (opravím i gramatiku, ale vedu celoživotní zákopovou válku s interpunkcí)
  • vyšperkování textů o grafikukreativní výdobytky moderní techniky (umím vrtat i do webů, ale pšššt, lidi na to ještě nepřišli)
  • hledání zdrojůodborných článků a pomoc s tím, jak se v tom všem vyznat (tak, aby to nezanechalo následky na vaší bujné kštici)

A za kolik?

Cenovka této služby hlásá 700 Kč za hodinu.

Našli jste, co jste hledali? Pak mi napište e-mail s tím, po čem z nabídky vaše srdce touží, a vydáme se spolu do víru odborného světa. Funguji přes Skype, můžeme se spojit přes Messenger a najdete mne i na Whatsappu.

oddělovač