Knihovna

Když chcete vědět víc

Znalosti, které si odnášíme ze školních lavic mnohdy nestačí nasytit naši zvědavost a chceme zkoumat otázky a problémy více do hloubky. Ve světě internetu je nepřeberné množství článků, vědeckých prací, cizojazyčných materiálů a výukových videí, že z toho jde člověku hlava kolem. Pro ty z vás, které zajímá vývoj lidského imunitního systému, jsem začala psát e-knihy – rešerše zabývající se konkrétními tématy, která vás nejvíce zajímají. Shrnuji v nich to nejpodstatnější, co jsem ve vědeckých publikacích našla za posledních několik let.

Jsou knihy pro vás?

E-knihy jsou určeny nejen pro zájemce z řad laktačních poradkyň a dalších podpůrných porodních/poporodních profesí, ale i pro zvídavé duše z řad laiků. Texty jsem se snažila psát tak, aby byly pochopitelné i pro lidi, kteří se s biologií naposledy potkali na základní škole. Pokud by i tak byly na někoho složité, za což se omlouvám, může mi napsat na info@belandy.cz.


Kouzlo doteku

Víte, jak moc velký vliv mají masáže miminek i větších dětí na jejich organismus a vývoj jejich zdraví? Tak se mrkněte!

Získat

Kojení a zubní kazy

Co myslíte, má kojení opravdu vliv na vznik kazů u dětí? Na těchto stánkách se možná dozvíte vše, co chcete vědět.

Získat


Pít, či nepít v těhotenství?

Zajímá vás, jak je to s pitím alkoholu během těhotenství? Pojďte si o tom něco přečíst!

Získat

Imunologické okno

Ach, ty příkrmy. Kdy s nimi začít a proč? To vrtá hlavou mnohým. Zde najdete shrnutí dosavadích vědeckých bádání na toto téma.

Získat

O jedinečnosti a proměnách mateřského mléka

Mateřské mléko je dynamickou živou tekutinou, která skrývá mnoho k objevení. Chcete vědět víc?

Získat

Dlouhodobé kojení

Co vše obsahuje mateřské mléko po roce kojení? Má to stále smysl, i když je dítě větší? Samozřejmě, že ano. Nevěříte, tak si o tom pojďte přečíst!

Získat
oddělovač